KONST / Litografier / Färglitografi 14731025
nr 1473 1025
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Signerad, numrerad 64/300, daterad 1951-68. Färglitografi. Bladets mått: 28,5x19, oramat löst blad
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:54:01
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr
4.800 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling